Чим багата Україна

Головне багатство України -- це її люди. На виховній годині, що провела вихователь ГПД Татарчук Віра Іванівна, згадували  почесних людей нашого селища: поетів, спортсменів, воїнів АТО. Звучали вірші і слова гордості. 

Українці -- гостинні люди. Присутні багато дізналися про українську їжу, зокрема страви з картоплі. Потім дітей чекала дегустація страв.

Благослови, мати, косу заплітати...

В Україні коса вважалая символом дівочої краси і невинності. З прекрасним обрядом першого закосичення познайомила присутніх вчитель 3-В класу Герасименко Ніна Григорівна. Свято супроводжувалося народними піснями, іграми. 

Похід військово-патріотичного клубу "Прикордонник"

На гроші, зібрані під час благодійного ярмарку, було придбано спальник для нашого односельця, учасника АТО Юхимчука Віталія.

День рятівника

Поїздка наших учнів у військову частину "Десна"

Шкільний волонтерський центр

Шкільний волонтерський центр діє на базі нашої школи. Координатором цього центру є Ташута Людмила Миколаївна, до неї звертаються учні та небайдужі калитяни, що хочуть допомогти солдатам АТО. Вона вже не раз відправляла зібрану допомогу у військову частину "Десна", коли туди прибув добровольчий батальйон "Київська Русь". Скоро хлопці повертаються на Схід і ми маємо їм допомогти, чим можемо. Віримо, що в Україні скоро наступить мир і хлопці повернуться живі і здорові.

Зустріч героя

Оплесками, патріотичними вигуками, теплими словами вдячності зустріли учні і вчителі нашого колегу, викладача  курсу "Захист Вітчизни", який повернувся додому із зони АТО Мальця Станіслава Дмитровича. Станіслав Дмитрович відповів на схилюючі дітей питання, а діти присвятили йому свої вірші.

Зустріч добровольчого батальйону "Київська Русь" та нашого колеги Мальця Станіслава Дмитровича у військовій частині "Десна"

Благодійний ярмарок

Листи захисникам України.

Дитячі листи підтримки і вдячності зігрівають душу і слугують оберегами для наших захисників. Головне, що написане і намальване там, від щирого серця.

Місячник оборонно-массової роботи

Малець Станіслав Дмитрович з гуртківцями пошуково-патріотичного гуртка "Прикордонник"

Екскурсія до кабінету курсу "Захисту Вітчизни"

План заходів щодо посилення національно-патріотичної спрямованості навчального процесу

На виконання наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 13.12. 2013 року №405 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах області»,  наказу відділу освіти Броварської  РДА від 17.12.2013 року  №580 «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальних закладах району» та наказу по Калитянській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 357 від 30.12.2013 року « Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання в навчальному закладі» у  школі  щоденно заняття розпочинаються з підняття Державного Прапора України у вестибюлі школи учнями чергового класу о 8:10год. та виконання Державного Гімну України о 8:25 год. в  кожному  класі.